SportsValmiera

Sportisks saturs

Tuvojas siltā vasara, kā arī mūsu mīļākās svinības Līgo un Jāņi. Un atkal tiks veikta ugunskuru taisīšana kā arī dziesmu skandināšana. Taču pirms tam mums visiem vajadzētu vēl atminēties, kas tieši ir Līgo, ticējumi, kuri ar šiem svētkiem saistīti un apsveikt vārda dienā. Kaut gan, izvēloties internetā piemērotus apsveikumus, var apmaldīties. Tādēļ labāk doties uz dzejoļu krājumu vietni. Tādās lapās būtu atrodami ne tikai apsveikumi Vasarsvētkos un Mātes dienā, taču arī Jāņu pantiņi un smieklīgi Līgo pantiņi. Te var droši teikt, ka šeit ir dzejoļi, mīklas un ticējumi jebkurai gaumei vai vecumam – https://labadavana.lv/apsveikumi/svetki/ligo/miklas-ligo/!

Kas būtu labāk – nerātni Līgo pantiņi vai arī skaisti Jāņu apsveikumi?

Nevar izdalīt, kas tieši būtu labāks šodien – klasiski Jāņu dienas apsveikumi vai arī nerātni Līgo pantiņi. Labāk orientēties pēc tā cilvēka, kuram ir vēlme veltīt apsveikuma vārdus. Gadījumā, ja draugos ir diezgan atšķirīgi cilvēki, šajā gadījumā labāk būtu doties tāda veida mājas lapā, kur varētu būt daudzveidīgs novēlējumu klāsts. Tāda veida vietā iespējams sameklēt vienā vietā kā to, kas ir Vasarsvētki, gan arī var būt pieejami dzimšanas dienas apsveikumi vai arī smieklīgi Līgo pantiņi. Nozīmīgi, lai katros svētkos būtu atrodami bērnu pantiņi. Tādējādi Jūs taupīsiet laiku un jebkādi Līgo vai arī Jāņu dienas pantiņi būs tiešām viegli atrodami!

Svarīgs jau ir ne vienīgi sveiciens Jāņos, bet arī tradīciju piemērošana

Tuvojas Līgo svētki un galvenais, ko tad visi mēģina atrast tad ir tieši Līgo pantiņi. Tomēr mūsu vecmammas dotos svētkus uztver daudz dziļāk un būtu laimīgas, gadījumā ja mēs ievērotu kādas tradīcijas šajos svētkos. Kādas Līgo tradīcijas būtu pazīstamākās? To visu var uzzināt novēlējumu krājumu portālos. Ir vietnes, kurās varēs atrast dzimšanas dienas apsveikumus, kā arī lasīt vairāk jau par to, kas ir Bērnu diena un daudz citu interesantu lietu. Tādēļ, ja tiks skatīti Bērnu dienas, Līgo svētku vai varbūt pantiņi Jāņos, varētu rekomendēt vienīgi tādu vietu, kur būtu viss – sākot, piemēram, ar bērnu dzejoļiem un beidzot ar informāciju par svētkiem, paražām un svētku kalendāru.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *