SportsValmiera

Sportisks saturs

Patlaban uzlīmju un vizītkartes druka ir diezgan populārs drukas pakalpojums. Šo izstrādājumu tirāža pārsniedz miljonus, kā arī šajā gadījumā droši var minēt, ka tieši tas jau ir viens no pamata drukas veidiem, kuru izmanto biznesā. Tā joma, kur varētu būt pielietotas apaļas uzlīmes vai arī cita veida ir diezgan liela. Tās novieto uz pārtikas precēm, alkohola iepakojumu, farmaceitiskiem izstrādājumiem, parfimērijas, rūpniecības izstrādājumu taras. Nav noliedzams, ka, arī uzņēmumi, kuri neko neražo, parasti izvēlās tieši pasūtīt personalizētas uzlīmes šeit, lai tādā veidā padarīt dāvanas par svarīgām, piem., partneriem.

Uzlīmju druka un arī to ražošanas tehnoloģijas

Pirms tam kā būs pasūtītas, piemēram, apaļas uzlīmes vai mēģināts uzzināt cenu, būtu jāsaprot kādi tad drukāšanas veidi eksistē un tad ar ko gan tie atšķiras savā starpā.
• Flexo druka jeb fleksogrāfija. Tāda veida metode ir laba, kad, lietojot automātiskā tipa iepakojumu, svarīga ievērojama uzlīmju aprite. Daudzveidība formām un košs attēls, reljefs, kā arī lakošana – dažnedažādu tehnoloģiju izmantošanas rezultātā var iegūt augstas kvalitātes uzlīmes.
• Ofseta. Šeit uzlīmju izgatavošanā izmanto pašlīmējošos papīru. Ja būtu nepieciešams iesaiņojums vai uzlīmes sienām, vajag drukāt uzlīmes, kas būtu liela izmēra un taisītas izmantojot ofseta metodi.
• Digitālā uzlīmju druka. Šeit uzlīmju druka, cena – viss būs līdzsvarots, tieši šis būs izdevīgi nelielām tirāžām. Diemžēl, drukājot uz digitālās preses, uzlīmju saķere nedaudz samazinās.
• Lielāka formāta uzlīmju druka šodien ir izplatīts veids. Šīs metodes priekšrocība jau ir šķīdinātāju un noturīgu tintes izmantošana, protams, arī bezšuvju robošana. Pastāv variants izgriezt uzlīmes bez to drukāšanas.
• Sietspiede ir sava veida īpatnēja metode, kas ļauj drukāt, lietojot zelta un sudraba krāsas. Metalizētas uzlīmes izrotās visus suvenīrus. Tātad, priekš tam, lai pagatavotu labas, kvalitatīvas uzlīmes, būtu vajadzīga pašlīmējoša plēve.
Šobrīd saprotot, kādā veidā parasti tiek taisītas personalizētas uzlīmes, jau var piemeklēt sev piemērotāko veidu un veikt sev uzlīmju pasūtīšanu.

Kāds tad drukas veikals varētu būt piemērotākais?

Viens no galvenajiem jautājumiem, kas jāuzdod sev, ir tas, ar ko tad vēlaties strādāt – ar parastu starpnieku, mārketinga aģentūru vai tieši ar tipogrāfiju. Piemēram, ievērojama poligrāfija ar vairāk kā 10 gadu pieredzi apliecina to, ka klienta pasūtījums, kā arī vēlmes tiks sadzirdētas, un, taupot finanses, tiks sameklēts atbilstošākais variants priekš Jums, kur pati uzlīmju druka, cena, kā arī piegāde klientam būs tik labi saplānota, ka tiešām būsiet apmierināti. Mēģiniet lasīt vairāk datu par izvēlēto kompāniju, lasiet atsauksmes tiešsaistē no klientiem. Ja drukas pasūtījums ir neparasts un sarežģīts, šajā gadījumā labāk būtu sazināties ar pašu tipogrāfiju un, protams, izrunāt nianses ar konsultantiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *