SportsValmiera

Sportisks saturs

Viena no 21. gadsimta arhitektūras tendencēm ir plastmasas logi, kas redzami 99% ēku fasādēs, kas redzamas mums visapkārt. Latvijas daba ir fantastiska ar to, ka joprojām ir sastopami visi 4 gadalaiki – cik aukstas ziemas, tik karstas vasaras. Vienmērīgu gaisa temperatūru telpā nodrošina ne tikai apkures sistēma, bet arī logu kvalitāte, jo tie vistiešākajā veidā nodrošina telpas ventilāciju. Saprātīgu temperatūras amplitūdu telpā palīdz regulēt lieliski logi, tādēļ pakešu logi ir klientu pirmā izvēle, pat ja Jums ir 119 sērijas logi.

KĀ VEICINĀT ENERGOEFEKTIVITĀTI MĀJOKLĪ?

Pēdējos gados energoefektivitātes jēdziens tiek dzirdēts ļoti bieži. Tam ir vienkāršs izskaidrojums. Latvijā daudzstāvu nami, galvenokārt, ir būvēti, aptuveni, pirms 40-50 gadiem un daudzi no tā laika nav piedzīvojuši nekāda veida remontdarbus. 40-50 gadu laikā ir mainījies daudz kas – sākot ar ēku un komunikāciju tehnisko stāvokli un beidzot ar pakalpojumu cenām. Ja apkures sistēma ir novecojusi, dzīvoklī ir vecie koka logi, taču jāmaksā ne tā mazākā maksa par komunālajiem pakalpojumiem, ieskaitot apkuri, tad dzīvošana šādā dzīvoklī nav rentabla. Viens no risinājumiem ir plastmasas logi, ko montēt esošo koka logu vietā. Arī Eiropas fondu apgūšana Latvijā ir sekmējusi namu energoefektivitātes celšanos, jo tiek renovētas un siltinātas ēku fasādes un mainītas komunikācijas, uzstādīti PVC logi. Tas palielina ne tikai komfortu telpās, bet arī ēkas mūžu.

CIK IZMAKSĀ JAUNI PVC LOGI?

Logu montāžas speciālisti atradīs vislabākos risinājums jebkāda veida namiem. Visus nepieciešamos mērījumus veic cilvēki, kuri rūpēsies par logu montāžu. Logu montāža tiek piedāvāta kopā ar apdares darbiem, lai pēc darbu beigām nebūtu jāmeklē jauni meistari, kas montēs palodzes un veiks apdares darbus logu ailēm. Precīzas izmaksas varēs noteikt, kad tiks saskaņots un apstiprināts montāžas projekts, jo visas izmaksas tiek rēķinātas individuāli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *