SportsValmiera

Sportisks saturs

Jebkurš mašīnas īpašnieks, nododot tā automašīnu uz remontu vai arī apkopi, uztraucas par to vai pakalpojums realizēts labi. Patiešām, tieši no tā, cik ļoti kvalitatīvi tiek izpildīts auto remonts, ir atkarīgs tā darbošanās laiks un, pats galvenais, cilvēka drošība braukšanas laikā. Tad, kad tiek meklēts autoserviss Rīgā  (toyota autoserviss) vai jebkādā citā pilsētā, liela daļa orientējas pēc pakalpojumu izmaksām. Kāds cenšas sameklēt servisu pēc zemam cenām, kāds, gluži savādāk, koncentrējas uz to, ka dārgāks ir un būs vislabāks. Tajā pat brīdī, kas būtu tas galvenais uz ko tieši lūkoties, neviens nezina. Te mēģinam noskaidrot ko vairāk par to, kāds auto remonts tiek piedāvāts, ar ko labs auto elektriķis atšķiras no slikta, un arī pēc kā tad vadīties, kad tiek meklēts autoserviss.

Kā tad iedalās servisi?

Visi autoservisi var būt sadalīti trīs pamata grupās – oficiāls dīleru autoserviss, vairāku mašīnu brenda marku autoservisi vai tā sauktie privātie autoservisi un vēl privātas garāžas, kas nav nekur reģistrētas.
Katrs automašīnu tirdzniecības serviss specializējas vienā noteiktā mašīnas markā. Tieši tās jau ir drošas organizācijas ar 17% tirgus daļu. Tāds autoserviss pielieto vien oriģinālas rezerves daļas, kā arī īpašu profesionālu aprīkojumu. Lai uzsāktu auto tehnisko apkopi, jebkurš oficiālais autoserviss būs licencēts kā arī saņem atbilstošu sertifikāciju, piem., sertificēts lexus autoserviss vai BMW serviss. Sazinoties ar tādu servisu, Jūs bes šaubām saņemsiet labas kvalitātes servisu ar garantijām jebkāda veida darbam. Taču šādu organizāciju servisa darbi nav lēti un izdevīgi.
Daudzu brendu automašīnu servisos tiek izpildīts auto remonts neatkarīgi no valsts, markas vai ražošanas gada. Visbiežāk šādas firmas piedāvā pat servisa garantijas un pilda labu remontu. Protams, tas varētu būt, piem., sertificēts toyota autoserviss, taču nav šo auto dīleris. Un, bez šaubām, šajā gadījumā pakalpojumu izmaksas būs tiešām mazākas nekā pie dīlera. Tāds autoserviss Juglā atrodams, vai pat arī citā rajonā un šeit iespējams saņemt tādus pakalpojumus, kā auto diagnostika vai riepu montāža un balansēšana, kā arī pats auto remonts uc. Tāda veida autoservisi veido ap 31% no kopējā tirgus.
Un eksistē auto remonts, kurš realizēts kaut kādā garāžā, kas visbiežāk jau ir neliela darbnīca, kurās darbojas vairāki cilvēki. Šajās vietās automehāniķis var būt pieredzējošs kā arī lietpratīgs, tomēr bez vajadzīgās izglītības, turklāt sameklēt lietpratēju ir ļoti smags uzdevums. Visbiežāk šādās garāžās tiek realizēts sliktas kvalitātes auto remonts. Tajā pašā laikā netiks piedāvātas nekādas garantijas, bet izmaksas te, bez šaubām, vienmēr būs mazākas.

Tikai uz ko jāskatās, meklējot auto servisu?

Tad, kad tiek meklēts autoserviss Juglā vai jebkādā citā rajonā, nedrīkst skatīties vienīgi uz darba cenām. Vajadzīgs novērtēt servisa meistaru kvalifikāciju un neļaut, kad auto diagnostika tiek realizēta neprofesionālā garāžas darbnīcā. Labākajā variantā var būt iztērēta nauda un laiks. Sliktākajā – varētu būt nepieciešamas jaunas rezerves daļas vai pats auto. Šeit ir labākais variants tāds – kamēr eksistē garantija, auto remonts un apkope jāveic konkrēti pie dīlera. Bet pēc garantijas serviss jau nav izdevīgs, un tam nebūs lielas jēgas. Labāk tomēr ir griezties pie kvalitatīviem autoservisiem, kas tad var tikt dēvēti, piemēram, kā sertificēts lexus autoserviss. Kas tieši attiecas jau uz garāža tipa servisiem, tad to servisu iespējams izmēģināt vienīgi tad, ja būtu kāds savs uzticams automehāniķis vai auto elektriķis, Savādāk labāk izlasīt pārējo uzņēmuma klientu rekomendācijas, jo arī slikti veikta riepu montāža un balansēšana var novest pie bīstamas situācijas uz ceļa.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *