SportsValmiera

Sportisks saturs

Ļoti daudzās mājsaimniecībās dīvāns viesistabā ieņem goda vietu. Jo lielāka ģimene, jo lielāks dīvāns nepieciešams, kas nozīmē arī biežāku tā kopšanu un tīrīšanu. Dīvāna izvēlē svarīgi ir ne tikai ērtuma un izmēra kritēriji, bet arī tas, cik viegli tas ir kopjams un kās ir tā potenciālais kalpošanas laiks. Ņemot vērā to, ka mīkstās mēbeles ir ērtas visiem ģimenes locekļiem, tostarp mājdzīvniekiem, ir skaidrs, ka agri vai vēlu būs jāsaskaras ar nepieciešamību, pēc mēbeļu ķīmiskās tīrīšanas. Sākotnēji varētu šķist, ka tas ir ļoti laikietilpīgs un sarežģīts prcess, taču nebūt ne – mēbeļu ķīmiskā tīrīšana ir pieejama jūsu mājās. To var veikt profesionāli darbinieki vai arī, ja tīrīšanas apjoms nav tik liels, ir iespējams iznomāt tehniku un to darīt pašam.

KĀDA AUDUMA MĒBELES VAR ĶĪMISKI TĪRĪT?
Mīksto mēbeļu tīrīšana process nav sarežģīts un pat ne laikietilpīgs. Daudz kas ir atkarīgs no mēbeles izmēriem, netīruma pakāpes un arī mēbeles pārklājuma auduma. Kad tiek pieteikts mēbeļu tīrīšanas serviss, darbinieki pie klienta ierodas ar visu nepieciešamo lieliska rezultāta radīšanai. Iesākumā tiek veikta novērtēšana, lai saprastu, kā viss process tiks paveikts un darbi tiek paveikti vidēji stundas laikā, bieži vien pat ātrāk. Tiek izmantota gan sausā tīrīšanas tehnika, gan slapjā, turklāt, nav pamats uztraukumam par to, ka dīvāns varētu ilgi žūt, jo parasti tas notiek dažu stundu laikā. Arī pēc darbu paveikšanas viss tiek sakopts un sakārtots, kas ir vēl viens plus pakalpojuma sniedzējam. Apšuvuma materiāls, mēbeles veids un arī izmēri spēlē lielu lomu pakalpojuma cenas noteikšanai. Mīksto mēbeļu tīrīšanas cenas svārstās no dīvāna sēdvietu skaita un tīrāmās platības, līdz pat fiksētai summai par, piemēram, U veida dīvāna tīrīšanu.

SPILVENU UN ARĪ MATRAČU ĶĪMISKĀ TĪRĪŠANA MĀJĀS.
Vēl viens no mājoklī atrodamajiem tekstilizstrādājumiem, kura kopšana mēdz sagādāt galvassāpes, ir paklājs, turklāt, ja tas ir ieklāts kā mīkstais grīdas segums visā telpā, tā kopšana atsevišķos gadījumos var sagādāt īpaši lielas galvassāpes. Ja vēlaties pasūtīt arī paklāja tīrīšanas pakalpojumu, tas izmaksā vidēji no 5 – 10 eiro kvadrātmetrā. Paklāju tīrīšana notiek tik pat ātri un ērti kā mēbeļu ķīmiskā tīrīšana. Ir iespēja ķīmiski iztīrīt arī citas mīkstās mēbeles un aksesuārus – spilvenus, matračus un krēslus. Matrači un spilveni ir jātīra regulāri, savukārt ofisa mīksto mēbeļu tīrīšana var ne tikai paildzināt to mūžu, bet arī pilnībā izmainīt telpas atmosfēru.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *