SportsValmiera

Sportisks saturs

Uzlīmes ir viena no uzņēmuma reklamēšanas un tēla prezentācijas formām. Uzlīmju izgatavošana notiek uz paša papīra vai arī sava veida plēves, kur aizmugurējā puse būs pārklāta jau ar līmi. Uzlīmes apakšdaļa visbiežāk jau ir papīrs, kas aizsargā ar līmi noklāto pusi no pirms laicīgas pielipšanas. Tās priekšējā pusē ir attēls vai teksts. Uzlīmes parasti tiks izmantotas gandrīz uz jebkādas līdzenas virsmas (plastmasas, stikls, metāla loksnēm). Tomēr drukas veikals parasti sākumā izvēlas līmes pamatni, kad būs skaidrs uz kādas tieši virsmas tiks līmētas uzlīmes.

Uzlīmju izgatavošana – dažādība vai arī iespējas

Īstenībā uzlīmju druka un tās metodes izvēle būs atkarīga no krāsas, attēla, pasūtītā skaita, materiāliem un arī cita veida faktoriem, kā arī cena ir no tā atkarīga. Populāras tehnoloģijas, kā drukāt uzlīmes:

-Digitāla uzlīmju druka. Tam nav nepieciešams sagatavošanās etaps, līdz ar to ir ekonomiski izdevīga uzlīmju izgatavošana nelielām tirāžām, bet, pieaugot pasūtījuma daudzumam, pašizmaksa nesamazināsies.
-Fleksogrāfija. Šī tehnika parasti tiek izmantota, ja tiks sūtīta uzlīmju druka milzīgā daudzumā – sākot ar 50 000 gabalu. Tehnoloģija ir atbilstoša darbam ar tiešām atšķirīgiem izejmateriāliem, pats attēls būs spilgts un kvalitatīvs.
-Termopārneses jeb folijas uzlīmes druka. Šī metode izdevīga mazām tirāžām – sākot no 1000 vienībām. Tam vajadzīgs īpašs printeris. Šeit var strādāt ar kartonu, tekstilu, papīru un pat sintētiku. Tādas apaļas uzlīmes jau būs izturīgas pret ultravioleto staru starojumu, kā arī temperatūras izmaiņām.
-Ofseta. Atbilstošs drukai uz papīra vai kartona. Tādā gadījumā pasūtīt uzlīmes izdevīgi vidējās tirāžās.
-Termo druka – Līdzīga termopārnesei, taču ar sliktākas kvalitātes iznākumu. Atbilstošs tāda veida produkcijas marķēšanai, kur ir īss uzglabāšanas laiks – apmēram 3 – 4 mēneši.
-Karstā druka ir ideāli piemērota etiķetes uzlīmes dizainam. Zīmējums tiks pārvietots no klišejas uz darba virsmu zem spiediena, ievērojot konkrētu temperatūru. Pieejams drukai uz plēves vai auduma vai pat ādas, lietojot hologrāfiskas un metalizētas krāsas. Drukas veikšanas termiņu nosaka tas, cik sarežģīta ir druka, pasūtījuma daudzums vai citi parametri.

Kur iespējams izvēlēties apaļas uzlīmes vai ne vien?

Tad, kad tiks pasūtīta uzlīmju druka, cena tādiem darbiem veidojas no izstrādājumu lieluma vai formas, izmantotajiem materiāliem, tirāžas, krāsu skaita. Taisot reklāmas personalizētas uzlīmes dizainu, tiek ievērots pasūtītāja firmas stils, reklāmas kampaņas mērķi, klientu mērķauditorija. Tāpēc, kad tiek meklēts drukas veikals, labāk izlasīt pilnīgi visas pieejamās klientu atsauksmes par šo firmu un labi iepazīties ar mājas lapu. Jo tieši mājas lapā varēs uzzināt vairāk kaut ko par kopējo uzņēmuma imidžu un saprast vai, piemēram, sadarbība būs veiksmīga. Labi, ja kompānija jau ir daudzus gadus un darbība ir uzlabojusies un attīstījusies. Tādā gadījumā varētu būt drošiem un arī uzticēt savu pasūtījumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *