SportsValmiera

Sportisks saturs

Dzīvokļa remontdarbi jau ir laikietilpīgs un arī dārgs prieks. To visu negribās atkārtot. Tas ir īstenojams, kad apdarē piemeklējat “spēcīgus” materiālus – tādus, kuriem nevarēs kaitēt netīrumi, krītoši trauki, dzīvnieku atstātās pēdas un regulāra tīrīšana. Protams, uzsākot remontu, ikviens savā fantāzijā jau redz to bildi, kam galu galā būtu jāsanāk. Bet, lai arī tas tā notiek, nepietiek vienīgi ar saskanīgu apdares materiālu atlasi un remonta piederumiem. Grīdas apdare ir jāizvēlas, ievērojot istabas izmantošanas īpašības. Kam tieši jāpievērš uzmanība, izvēloties apdares materiālus un santehnikas piederumus? Kādos tieši veikalos šo visu var nopirkt? Centīsimies tikt skaidrībā tālāk. Var uzzināt vairāk uzņēmuma mājas lapā, kā arī zemāk rakstā!

Linolejs vai parkets, vai iespējams flīzes – kā pareizi izvēlēties?

Remonts – grīdas un vēl sienu izvēlēšanās, tiek piemeklēta santehnika un arī meklētas mēbeles. Kā pareizi piemeklēt sienu apdari? Labāk būs to pieskaņot grīdas segumam, lai mēģināt radīt vienotu tēlu. Kā piemēram, ja labāk patīk pelēks parkets, tad uz sienām iederēsies tapetes baltā krāsā vai krāsotas sienas ar akcenta sienām pelēkā krāsā. Tas, kas tad būs piemērotāks sienām – tapetes, krāsotas sienas vai dažādas flīzes, būs atkarīgs no personīgajām idejām un istabas. Piemēram, bērnu istabā iederēsies fototapetes, šajā gadījumā var tikt izvietots zīmējums, kuru vēlāk var pamainīt. Taču, piem., vannas istabā lieliskas būs tieši dažādas flīzes. Grīdām ļoti labi noderēs parkets vai lamināta grīdas dēļi, turklāt šodien lamināts pilnīgi atdarina naturālo koku, bet ir ievērojami izdevīgāks par parketu. Iespējams arī likt mīksto segumu, kurš vislabāk izskatās guļamistabās. Tagad daudziem cilvēkiem jauninājums būs linolejs, tā kā šis materiāls ir pilnveidots – mūsdienās linolejs ir diezgan izturīgs, var noslāpēt trokšņus, turklāt tas ir un būs mīksts. Tādējādi nebūs satraukuma, ka bērns savainosies vai kāds trauks saplīsīs. Kā arī nozīmīga lieta ir santehnika – keramikas, akmens masas izlietnes, podi ar iebūvētu un brīvi stāvošu ūdens skalošanas kasti, pie sienas stiprināmie tualetes podi, kas tad būtu diezgan ērti lietošanā. Nevienu nepārsteigsi ar Soft close funkciju, taču podos šobrīd ir iebūvēts ūdens ekonomijas režīms, kas būtu ļoti būtiska lietošanas opcija. Tāpēc ieteicams iepazīties ar santehnikas tehnoloģiju jauninājumiem.

Kurā vietā iegādāties materiālus?

Kādā veidā izvēlēties būvmateriālu veikalu? Svarīgi priekšnosacījumi ir un būs daudzveidīgs produktu piedāvājums un produktu kvalitātes garantija. Nenoliedzami, ne mazāk svarīga lieta ir arī cena, bet nemēģiniet atrast lētāko variantu, tā kā tieši kvalitāte materiāliem priekš apdares jau ir pati svarīgākā. Kā piemēram, labs interjera veikals var piedāvāt dažnedažādu cenas variācijas produktus, turklāt šādos veikalos zināmiem ražotājiem būs kā ekskluzīvi risinājumi, gan ekonomiskākas preču kategorijas. Vienmēr jautājiet! Jo pat plaši pazīstami zīmoli ražo ekonomiskus materiālus, taču tie kvalitātes ziņā neatpaliek. Būtisks moments ir preču piegāde – vai, piemēram, veikals piedāvā piegādi. Tā kā domāt par to, kādā veidā piegādāt lamināta dēļus savā auto, nav tā patīkamākā nodarbe. Svarīgs nosacījums jau ir kvalificēts speciālists, kas spēs sniegt konsultāciju kā materiālu izvēlē, gan varēs sniegt idejas dizaina plānošanā, gan arī izskaidros pilnīgi visas preces īpašības. Protams, būtiski jau ir aplūkot materiālus un pataustīt, tāpēc kvalitatīvs apdares materiālu un interjera veikals var piedāvāt ne vienīgi materiālus apskatei, taču dažreiz pat pieejami jau gatavi projekti – istabas ar iekārtojumu, lai vieglāk apjaustu to, ko Jūs vēlaties. Visbeidzot – vērīgi apskatiet klientu atsauksmes, jo tieši pircējs jau ir tas, kurš varēs izstāstīt visu par preču tirgotāju un pakalpojumu nodrošinātāju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *