SportsValmiera

Sportisks saturs

Mašīna tāpat kā mūsu organisms agrāk vai vēlāk zaudēs pozīcijas dēļ vecuma un būs vajadzīgs remonts un apkope. Aktīva transportlīdzekļa izmantošana noved pie motora vai elektriskās vadības pamata darba elementu nodiluma. Ja ir tāda iespēja, tad arī jau var pastāvīgi labot automašīnu. Taču visbiežāk brīvā laika, iespēju un vēlmes izsīkums liek arī automašīnu entuziastam meklēt palīdzību, šajā gadījumā iet palīgā autoserviss Rīgā un citur Latvijā. Parasti servisa izvēlēšanās jau ir diezgan grūts darbs, kam svarīga kvalitatīva un vēl praktiska pieeja. Nav jāskrien un jāvadās tieši uz mazām izmaksām, jo var notikt, kad autoserviss var piedāvāt sliktu apkalpošanu. Servisa izvēle ļoti bieži paliek par īstu loteriju mašīnas saimniekam. Riepu maiņa, savirzes regulēšana, turbīnas remonts – to visu var paveikt vienā servisā!

Kā dalās autoservisi?

Visi servisi jau ir dalīti 3 lielās grupās – dīleru autoserviss, vairāku automašīnu brenda marku servisi vai privātie autoservisi un visbeidzot privātas garāžas, kas nav nekur reģistrētas.
Ikviens mašīnu tirdzniecības uzņēmums kvalificējas kādā vienā konkrētā mašīnas brendā, dažreiz divās, taču tad tās ir tehniski līdzīgas. Tieši tās būs drošas organizācijas, kas aizņem septiņpadsmit procentu servisu tirgus daļu. Tāds autoserviss pielieto vienīgi oriģinālas detaļās, kā arī īpašu profesionālu aprīkojumu. Lai uzsāktu auto tehnisko apkopi, katrs oficiālais serviss ir akreditēts kā arī ir saņēmis attiecīgu sertifikātu, kā piemēram, sertificēts lexus autoserviss vai BMW serviss. Sazinoties ar dīlera automašīnu servisu, Jūs noteikti saņemsiet augstas kvalitātes servisu pie tam ar garantiju jebkāda tipa pakalpojumam. Tomēr šādu uzņēmumu servisa darbi nav lēti un izdevīgi.
Vairāku brendu auto servisos tiek veikts auto remonts neatkarīgi no markas, valsts un izlaišanas gada. Visbiežāk šādas organizācijas var sniegt arī servisa garantijas un veic labu remontu. Protams, tas varētu būt, kā piemēram, sertificēts toyota autoserviss, taču nemaz nav markas pārstāvniecība. Un arī, bez šaubām, šajā gadījumā darba izmaksas būs tiešām mazākas nekā pie izplatītāja. Šāds autoserviss Juglā atrodams, vai pat arī citā rajonā un te var saņemt tādus pakalpojumus, kā auto diagnostika vai riepu montāža un balansēšana, gan arī pats auto remonts un arī citi darbi. Tāda veida servisi veido ap trīsdesmit vienu procentu tieši no kopējā tirgus.
Visbeidzot ir auto remonts, kas izpildīts kaut kādā garāžā, kas visbiežāk jau ir neliela remontdarbnīca, kur strādā vairāki darbinieki. Šajās vietās automehāniķis var būt ar pieredzi kā arī lietpratīgs, taču bez nepieciešamās izglītības, pie tam sameklēt speciālistu tomēr ir ļoti smags uzdevums. Visbiežāk tādās garāžās tiks izpildīts sliktas kvalitātes auto remonts. Tajā pašā laikā nebūs sniegtas nekādas garantijas, taču izmaksas te, bez šaubām, vienmēr būs zemākas.

Laba autoservisa iezīmes

Brīdī, kad būs skatīts autoserviss Juglā vai jebkādā citā rajonā, nevajadzētu lūkoties vienīgi uz pakalpojuma izmaksām. Vajadzīgs novērtēt uzņēmuma darbinieku kvalifikāciju, ka arī nepieļaut, ka Jūsu auto diagnostika tiek veikta kādā nezināmā garāžas darbnīcā. Vislabākajā gadījumā var būt iztērēta nauda un laiks. Vissliktākajā – būs vajadzīgas jaunas detaļas vai pat auto. Šeit ir optimālā shēma – kamēr ir garantija, auto apkope un remonts jāveic konkrēti pie dīlera. Bet jau pēc garantijas serviss nav izdevīgs, kā arī tam jau nav īsti lielas jēgas. Un labāk ir griezties pie kvalitatīviem autoservisiem, kas tieši var tikt dēvēti, piemēram, kā sertificēts toyota autoserviss. Kas tieši attiecināms jau uz garāža tipa servisiem, to pakalpojumus varētu izmēģināt tikai tad, kad ir kāds drošs automehāniķis vai arī auto elektriķis, Savādāk labāk atrast citu klientu rekomendācijas, jo arī slikti veikta riepu montāža un balansēšana var novest pie bīstamas situācijas uz ceļa.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *